Šokio ir judesio praktika

Kas yra šokio ir judesio praktika?

Šokio-judesio praktika remiasi šokio-judesio terapijos metodais. Užsiėmimų metu siekiama išgyventi dabarties momentą, pažinti savo kūną ir jį išgirsti, tyrinėti pojūčius ir savo santykius su pačiu savimi, kitu žmogumi, aplinka ir pasauliu judant kiekvienam savitu, unikaliu būdu saugioje ir priimančioje aplinkoje. Judesys mums padeda susidurti su tuo, kas sunkiai išreiškiama protu ir žodžiais, paleisti susikaupusią energiją, atsipalaiduoti. Priimanti ir saugi aplinka sukuria bendrumo jausmą, vienybės pajautimą. Šokant stiprinamas ir fizinis kūnas: atrandami įtampos taškai, išjudinami pagrindiniai kūno raumenys, sąnariai, pagilėja kvėpavimas, sumažėja nuovargis. Fizinis krūvis pagal kiekvieno galimybes – tempą ir greitį reguliuoja pats dalyvis. Judesys yra kiekvieno žmogaus prigimtinis poreikis, todėl šiuos užsiėmimus gali lankyti visi norintys.

Kaip vyksta šokio ir judesio praktikos užsiėmimas?

Užsiėmimai vyksta vaikų arba suaugusių grupėmis (apie 15 žmonių). Pradedama ir baigiama temos aptarimu, įspūdžių pasidalinimu rate. Užsiėmimo metu judama pavieniui, poromis ar nedideliais pogrupiais, atliekami įvairūs judesio, žaidybiniai ir išraiškos, atsiplaidavimo, meditaciniai pratimai, naudojama šokio terapijos metodai ir technikos. Dažniausiai judama be muzikos, basomis (galima ir su kojinaitėmis) ir apsirengus laisvai, patogiai.

Kokia šokio ir judesio praktikos užsiėmimo trukmė?

Ciklą sudaro 4 užsiėmimai,  vienas susitikimas trunka 1,5h (vaikams 1h). Susitikimų ritmas pritaikomas prie grupės poreikių, tai gali būti vienas ar keli kartai per savaitę.

Kokia šokio ir judesio praktikos užsiėmimo kaina?

Vieno užsiėmimo kaina asmeniui 7 eurai (viso ciklo kaina 25 eurai).Atvykstame į Jums patogią vietą Vilniuje arba į kitą vietą užsakovui kompensuojant kelionės išlaidas.

Kaip pasiruošti šokio ir judesio praktikos užsiėmimui?

Tereikia patogiai apsirengti, o visu kitu pasirūpinsime mes.