Šiaudų pynimas

Kas yra šiaudinukų pynimas?

Užsiėmimo metu sužinosite šio amato atsirdimo istoriją bei kaip pasiruošti šiaudus darbui ir patys nusipinsite  savo nuostabų šiaudinuką!

Šiaudas – ne tik stiebas, auginantis ir keliantis į saulę duoną,bet ir puiki kūrybinė medžiaga. Tinkamai paruoštas šiaudas yra gera priemonė, padedanti pamiršti dienos rūpesčius,suteikianti kūrybinio džiaugsmo, lavinanti vaizduotę, ugdanti kantrybę. Kūrybinis procesas yra nesudėtingas, todėl tinka pavargusiems nuo įtampos ar jaučiantiems stresą, nuovargį žmonėms.

Šiaudinukų pynimas pasižymi šiomis savybėmis:

  • Puiki atsipalaidavimo, nusiraminimo priemonė;
  • Šiaudinukų pynimas – puikus būdas kūrybinėms energijoms išlaisvinti;
  • Šiaudinu kųpynimo procesas yra nesudėtingas, nereikalauja išankstinio pasiruošimo bei meninių sugebėjimų, taiga nesunku pasiekti puikaus rezultato, kad suteikia pasitikėjimo savimi;
  • Sukurtas kūrinys džiugina ir maloniai nustebina.

Kaip vyksta šiaudinukų pynimo užsiėmimas?

Šio kūrybinio užsiėmimo metu dirbama mažose grupėse, siekiant suteikti daug asmeninio dėmesio. Užsiėmimas tinka vaikams nuo 10 metų. Užsiėmimo dalyviai supažindinami su šiaudų pynimo amatu, parodoma, kaip pasiruošti šiaudus darbui, mokomi dviejų pagrindinių šiaudinukų pynimo būdų. Norintys gali gilinti ir tobulinti įgūdžius tolimesniuose užsiėmimuose. Užsiėmimas gali vykti ir Jūsų pageidaujamoje vietoje.

Kokios priemonės naudojamos šiaudinukų pynimo užsiėmime?

Užsiėmimo metu naudojamos priemonės yra natūralios ir nekenkia žmogaus sveikatai – natūralūs šiaudai.

Kokia šiaudinukų pynimo užsiėmimo trukmė?

Užsiėmimo trukmė nuo 1,5  iki 2 val.

Kokia šiaudinukų pynimo užsiėmimo kaina?

Užsiėmimo kaina – 6-8 Eur., plius atvykimo mokestis.

Kaip pasiruošti šiaudinukų pynimo užsiėmimui?

Priemonėmis naudojamomis užsiėmimo metu pasirūpinsime mes – Jums tereikia ateiti. Ateidami atsineškite gerą nuotaiką ir kūrybinį nusiteikimą.