Vaikams

Kultūros pasas ir neformalus ugdymas

KULTŪROS PASAS
Džiaugiamės, kad tapyba ant vandens (ebru) įtraukta į kultūros paso edukacijų sąrašą.
Susisiekite su mumis ir sutarsime Jums tinkamą laiką, kada atvyksime pas Jus į mokyklą ir pravesime edukacijas nemokamai!

NEFORMALAUS UGDYMO BŪRELIAI

EBRU gali būti puiki atpalaiduojanti bei ugdomoji priemonė, suteikianti daug džiaugsmingų akimirkų. Užsiėmimų metu dėmesys skiriamas meninei VYTA-EBRU krypties raiškai, tobulėjimui ir mokymuisi. Vaikai pasikeisdami piešia ir daro įvairias veiklas susijusias su šia meno sritimi bei veiklas susijusias su socialinių įgūdžiu lavinimu (žaidimai, kūrybiniai darbeliai, užduotys).

Tapybos ant vandens (ebru) edukacija vaikų gimtadieniams ir kitoms šventėms

Tapybos ant vandens (ebru) užsiėmimas puikiai tiks Jūsų vaikučių gimtadieniams ir kitoms šeimos šventėms!
Tapybos ant vandens užsiėmimo metu galima piešti A4 ir/arba A3 formato induose.
Užsiėmimas vyksta apie 1,5val. (pradžioje pristatymas: papasakojama apie dažus, nupiešiamas piešinukas, supažindinama su technika ir tada jau piešiate Jūs). Piešinys piešiamas nuo 3 min. iki 15 min!
Į studiją galite atsinešti vaišių, užkandukų ir pan. Turime arbatinuka, galite iš mūsų vaišintis kava/arbata.

Paveikslėlių iš dažyto smėlio kūrimas

.

Kūrybinis užsiėmimas iš spalvoto smėlio tai puikus būdas atsipalaiduoti, pamiršti dienos rūpesčius. Šie užsiėmimai tinka įvairaus amžiaus vaikams, kūrybos procesas yra nesudėtingas, tad vaikas gali laisvai kurti, žaisti  spalvomis, fantazuoti. Sukurtas paveikslėlis leis vaikui pasijausti kūrėju, džiugins, suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis…

Keramika

Keramika egzistuoja nuo seno, o moliniai dirbiniai visad buvo vertinami ir branginami. Keramika išsiskiria tuo, kad savo rankose laikydami molį žmonės dažniausiai taip įsitraukia į molio lipdymo procesą, kad užmiršta savo rūpesčius, vargus ir susikoncentruodami į daromą kūrinį atsipalaiduoja nuo kasdieniškų sunkumų

Želė žvakučių dirbtuvės

Šios dirbtuvės nukels Jus į magišką, stebuklingą pasaulį. Žvakutės viduje kursime jūros dugną – sluoksniais pilsime spalvotą smėlį, puošime. Ilgais žiemos vakarais ši žvakutė primins Jums vasarą.

Šiaudų pynimas

.

Užsiėmimo metu sužinosite šio amato atsirdimo istoriją bei kaip pasiruošti šiaudus darbui ir patys nusipinsite  savo nuostabų šiaudinuką! Šiaudas – ne tik stiebas, auginantis ir keliantis į saulę duoną,bet ir puiki kūrybinė medžiaga.

Piešimas ant medvilninio maišelio

Piešimas ant medvilninio maišelio – susikurkime savo iškirtinį, daugkartinį maišelį pirkiniams!
Edukacijos metu naudosime tekstilinius dažus, trafaretus, o pabaigoje –
maišiukus puošime blizgiomis detalėmis.

Muilo gamybos edukacija

Facebook Comments