Suaugusiems

Tapybos ant vandens (ebru) užsiėmimai suaugusiems

Tapybos ant vandens užsiėmimo metu galima piešti A4 ir/arba A3 formato induose.
Užsiėmimas vyksta apie 1,5val. (pradžioje pristatymas: papasakojama apie dažus, nupiešiamas piešinukas, supažindinama su technika ir tada jau piešiate Jūs). Piešinys piešiamas nuo 3 min. iki 15 min. Vienu metu piešia 3-5 žmonės, po to apsikeičia.
Užsiėmimo kaina priklauso nuo piešinukų dydžio ir piešinukų skaičiaus bei taikome atvykimo arba studijos mokestį.

 

Dailės terapija

.

Dailės terapija remiasi požiūriu, kad tai, kas žmogui svarbiausia ir reikšmingiausia, slepiasi mūsų pasąmonėje ir giliai viduje kiekvienas iš mūsų žino, kas jam yra teisingiausia, tik dažnai sunku tai suvokti, išreikšti, rasti kelią, kaip pasiekti to, ko norima, atsiriboti nuo kitų žmonių ir visuomenės primestų taisyklių, nuostatų.

Kelionė po Rytų kaligrafinės tapybos pasaulį

Tai kvapni, meninė patirtis, išlaisvinanti fantaziją ir drąsą kurti, eksperimentuoti, atrasti ir augti. Edukacijos metu kursime rytietišką paveikslą, kurio išraiškai mokysimės Tolimųjų Rytų tapymo meno, rytietiškos gamtos įsiklausymo filosofijos. Eksperimentuosime ir ieškosime įkvėpimo uostydami ypatingus augalų aromatus.

Aromaterapija

Šiais laikas vis populiarėja natūrali kosmetika, todėl siūlome ir Jums pasigaminti lūpų balzamą iš natūralių priemonių – be jokių cheminių ar sintetinių priedų! Tai magiškas, kvapnus ir atpalaiduojantis užsiėmimas.

 

Šiaudų pynimas

.

Užsiėmimo metu sužinosite šio amato atsirdimo istoriją bei kaip pasiruošti šiaudus darbui ir patys nusipinsite  savo nuostabų šiaudinuką! Šiaudas – ne tik stiebas, auginantis ir keliantis į saulę duoną, bet ir puiki kūrybinė medžiaga.

Keramika

Šiuo metu suaugusiems paslauga neteikiama.

Muilo gamyba

Muilo virimas – tai prisilietimas prie senojo muilo gamybos būdo, tik naudojant šiuolaikines technikos priemones, kurios palengvina ir pagreitina procesą bei jų pagalba nesudėtinga gauti grynosios natrio šarmo formos, tad ir procesas yra saugus ir užtikrinantis, jog pagaminus muilą jis „nesikandžios“.
Užsiėmimo metu yra pasirenkamas muilui kvapas, tirpinama norima spalva. Taip pat muilas puošiamas turimomis žolelėmis, karoliukais ir kitais papuošimais.

 

Šokio terapija

Šiuo metu paslauga neteikiama.

Facebook Comments