Edukacinės programos

Knygrišyba

Knygrišybos užsiėmimo metu vaikai supažindinami su knygrišyba, knygų istorija, knygų gaminimo etapais, papasakojama, kaip atsiranda skirtingos knygos. Vėliau praktiškai vaikams pristatomas pagrindinis knygų rišimo būdas, pritaikomas sąsiuvinių gamybai.

Natūralaus lūpų balzamo gamyba

Šiais laikas vis populiarėja natūrali kosmetika, todėl siūlome ir Jums pasigaminti lūpų balzamą iš natūralių priemonių – be jokių cheminių ar sintetinių priedų! Tai magiškas, kvapnus ir atpalaiduojantis užsiėmimas.

Asmeninės apyrankės gamyba

Pasinerkite į užburiantį kūrybinį procesą gaminant tik sau skirtą apyrankę. Galėsite gaminti iš natūralių arba blizgių karoliukų, rinktis iš įvairių dydžių bei spalvų. Užsiėmimo metu išmoksite susiverti apyrankę ant elastinio siūlo, ją užbaigti ir turėsite tik sau skirtą nuostabią apyrankę.

Šiaudų pynimas

.

Užsiėmimo metu sužinosite šio amato atsirdimo istoriją bei kaip pasiruošti šiaudus darbui ir patys nusipinsite  savo nuostabų šiaudinuką! Šiaudas – ne tik stiebas, auginantis ir keliantis į saulę duoną, bet ir puiki kūrybinė medžiaga.

Tapyba ant vandens - VYTA menas

UNESCO kultūros paveldo saugoma tapyba ant vandens (ebru) – tai meno forma, nepaliekanti abejingų dėl nesunkiai gaunamo išskirtinio rezultato, greitai kintančio proceso, neįprasto spalvų ir formų žaismo bei netikėtumo. Piešimas atliekamas specialiame inde ant sutirštinto jūros dumbliais ir žolelėmis vandens. Dažų teptuku ištaškomas fonas, o specialiomis lazdelėmis formuojami patys įvairiausi ir spalvingiausi ornamentai. Kūrinį nuo vandens paviršiaus perkeliame ant specialaus popieriaus lapo.

Facebook Comments