Paveikslėlių iš dažyto smėlio kūrimas

Apie paveikslėlius iš dažyto smėlio:

Kūrybinis užsiėmimas iš spalvoto smėlio tai puikus būdas atsipalaiduoti, pamiršti dienos rūpesčius. Šie užsiėmimai tinka įvairaus amžiaus vaikams, kūrybos procesas yra nesudėtingas, tad vaikas gali laisvai kurti, žaisti  spalvomis, fantzuoti. Sukurtas paveikslėlis leis vaikui pasijausti kūrėju, džiugins, suteiks daugiau pasitikėjimo savo jėgomis.

Užsiėmimas gali būti pritaikytas ir suagusių žmonių grupei kuriant mandalas iš dažyto smėlio.

Paveiksėlių iš spalvoto smėlio užsiėmimai pasižymi šiomis svybėmis:

  • Spalvotas smėlis puiki priemonė vaikų saviraiškai ir kūrybinių energijų išlaisvinimui.
  • Užsiėmimas turi terapinį poveikį – ramina ir atpalaiduoja. Paveiksliuko kūrimo procesas leidžia užmiršti rūpesčius ir pasinerti į spalvų pasaulį.
  • Sukurtas paveiksliukas džiugina vaiką ir leidžia jam labiau pasitikėti savo jėgomis, moko jį pasidžiaugti savo darbo rezultatu.
  • Užsiėmimas lavina vaikų vaizduotę,smulkiają motoriką, ugdo kantrybę.

Kaip vyksta paveikslėlių iš dažyto smėlio kūrimo užsiėmimas?

Paveiklslėlių iš dažyto smėlio kūrimo užsiėmimo metu kiekvienas kuria savo paveikslėlį, kuris lieka pačiam autoriui. Spalvotas smėlis barstomas ant jau paruoštų paveikslėlių ar mandalų iš specialaus lipnaus popieriaus.Vaikai gali rinktis iš įvairiausių spalvų smėlio ir taip kiekvieną kartą sukurti unikalų darbelį. Paveikslėlio sudėingumą pasirenka pats autorius pagal savo poreikius ir galimybes. Kūrimo procesas yra nesudėtingas, nereikalauja meninių sugebėjimų.

Kokios priemonės naudojamos paveikslėlių iš dažyto smėlio kūrimo užsiėmime?

Priemonės naudojamos užsiėmimo metu yra saugios, nekenkia sveikatai. Kuriant spalvoto smėlio paveikslėlį nenaudojami klijai, tai palengvina kūrimo procesą bei natūralus smėlis.

Kokia paveikslėlių iš dažyto smėlio kūrimo užsiėmimo trukmė?

Užsiėmimo trukmė nuo 30 min iki 1 val.

Kaip pasiruošti paveikslėlių iš dažyto smėlio kūrimo užsiėmimui?

Visomis užsiėmimui reikalingomis priemonėmis pasirūpinsime mes – Jums tereikia ateiti ir atsinešti kūrybinę nuotaiką.