Muzikos garsų ir spalvų sąsaja. Kelias į mandalą

Labai norime Jus pakviesti į VšĮ Meno terapijos ir socializacijos instituto VYTA kviestinio svečio – Aurelijos Grigaravičiūtės – mandalų parodą ir patiriminius užsiėmimus „Muzikos garsų ir spalvų sąsaja. Kelias į mandalą”. Renginį padeda organizuoti mūsų partneris – Ežerėlio kultūros centras.
Parodos ir užsiėmimų autorė – Aurelija Grigaravičiūtė – atlikimo meno (choro dirigavimo) ir vokalo specialistė, dailės pedagogė ir pradinių klasių mokytoja, Sidabrinio balso laureatė, kuri kasmet ruošia vaikus ir paauglius konkursams ir stojimams į Lietuvos ir užsienio muzikos akademijas.
Aurelija dalyvauja fraktalų, taškinės mandalos, neurografikos seminaruose. Gautą informaciją pirmiausia pritaiko sau, o tada savo patirtimi dalinasi su kitais bendraminčiais ir savo mokiniais.

Sausio 24-25 dienomis, Aurelija Grigaravičiūtė papasakos Jums, kaip galėtų atrodyti muzikos gama išreikšta spalvomis, kaip tradicinės sutartinės siejasi su senųjų audinių raštais ir dar daug kitos įdomios informacijos. Jūsų lauks du patiriminiai užsiėmimai – bendroje grupėje ir individualiai.
Sausio 24d., 18val. parodos atidarymas ir paskaita apie muzikos ir spalvų sąsają.
19val. įdomus praktinis komandinis darbas „Nuspalvink liaudies dainą“.

Sausio 25d., 12val. paskaita apie apsaugos ratą – mandalą.
13val. praktinis užsiėmimas – Individualios mandalos kūrimas.

VIETŲ į užsiėmimus skaičius RIBOTAS. Registracija į užsiėmimus BŪTINA el.paštu kaunas@vyta.lt Registruodamiesi parašykite savo vardą, pavardę ir, ar turėsite galimybę atsinešti skriestuvą, spalvotų pieštukų.

Renginio vieta: Ežerėlio kultūros centras (Kauno g. 21, Ežerėlis, Kauno r.)
Renginio kaina: Jūsų AUKA (tiek, kiek jaučiate).

Facebook Comments

Parašykite komentarą

*