Muilo gamybos edukacija

Istoriniai šaltiniai teigia, kad senovėje muilas buvo gaminamas iš medžio pelenų ir vandens mišinio, kuris būdavo virinamas ir jame tirpinami riebalai. Egipto archeologai, kasinėdami Nilo deltoje, išsiaiškino, kad muilas buvo gaminamas mažiausia prieš 6000 metų.

Daugelis senojo pasaulio tautų prausimuisi dar ilgai naudojo šarmus, ankštinius miltus, klijus, pemzą, miežinį raugą ir molį. Istorikai teigia, kad iki XIII a., muilas užėmė vietą šalia vaistų ir kitokių gydomųjų preparatų. Viduramžiais, inkvizicijos požiūriu, ypatingas dėmesys savam nuodėmingam kūnui buvo smerktinas, todėl dauguma paprastų kaimo žmonių prausdamiesi retai naudojo muilą. Muilu naudojosi tik kilmingieji ir dvasininkai. Šias nuostatas Viduramžių Europoje pakeitė riteriai, kryžiaus žygių metu lankęsi arabų šalyse. XII a. kryžiuočiai iš Damasko parsiveždavo garsiųjų muilo rutuliukų ir dovanodavo savo mylimosioms.

O mes kviečiame Jus tokias dovanėles susukurti patiems. Edukacijos metu galėsite išsirinkti Jums norimą muiliuko spalvą, kvapą. Kad muiliukas būtų dar labiau išskirtinis, kviesime puošti turimų vaistažolių žiedais ir kitais papuošimais.

Kaina suaugusiems —10 Eur vienam žmogui. Kaina vaikams —6-7 Eur vienam vaikui. Trukmė apie 1-1,5 val.

Taikome atvykimo mokestį.