Mergvakariai

Leiskite šėlti savo kūrybai bei jausmams per labiausiai pašėlusią moterų šventę – mergvakarį!

Meno terapijos ir socializacijos institutas VYTA pasiruošęs Jums padėti suorganizuoti ir įgyvendinti  šventę, kurios metu kiekviena mergina gali atskleisti savo moteriškumą ir patirti neužmirštamų potyrių.

Tapyba ant vandens

Atsiradusi VII a. Kinijoje, kur buvo laikoma slaptu žynių mokslu, ir apkeliavusi visą pasaulį, tapyba ant vandens atkeliauja į Jūsų šventę su originaliomis, visiškai natūraliomis, priemonėmis. Tapyba ant vandens ne tik yra unikalus tapybos metodas, kuris žavi greitai kintančiu procesu ir visada puikiu rezultatu, tačiau taip pat turi ryškų terapinį poveikį, įrodytą tyrimuose.

Tad mergvakario metu turite unikalią progą išbandyti tapybos ant vandens meną piešdamos vieną bendrą kūrinį, jį nuimant ant drobės, specialaus popieriaus ar šilko, arba kiekviena kurdama po savo asmeninį kūrinį.

Aromaterapija – lūpų balzamo kūrimas

Informacija dar ruošiama.

Muilo gamyba

Viena iš legendų sako, jog muilas kilo iš Romos imperijos laikų, kai buvo atliekamos  apeigos aukojant Dievams gyvulius, juos deginant. Muilo virimas – tai prisilietimas prie senojo muilo gamybos būdo, tik naudojant šiuolaikines technikos priemones, kurios palengvina ir pagreitina procesą. Užsiėmimo metu galėsime susikurti savo autentišką muilo formulę arba panaudoti jau esamas bei muilą „pagardinti“ įvairiais priedais.

Šiaudų pynimas

Šiaudas – ne tik stiebas, auginantis ir keliantis į saulę duoną, bet ir puiki kūrybinė medžiaga. Tinkamai paruoštas šiaudas yra gera priemonė, padedanti pamiršti dienos rūpesčius, suteikianti kūrybinio džiaugsmo, lavinanti vaizduotę, ugdanti kantrybę. Kūrybinis procesas yra nesudėtingas, todėl tinka pavargusiems nuo įtampos ar jaučiantiems stresą, nuovargį žmonėms. Šiaudų pynimas puikiai tiks mergvakariams, kuriuose norima daugiau lietuviškumo, tradiciškumo, nes užsiėmimo metu sužinosite šio amato atsiradimo istoriją bei kaip pasiruošti šiaudus darbui ir patys nusipinsite  savo nuostabų šiaudinuką!

Galime priimti Jus savo jaukiose patalpose Kaune (E. Ožeškienės g.) ir Vilniuje arba atvažiuoti pas Jus bet kur Lietuvoje!