Įmonių šventės

Ieškote savo įmonės šventei išskirtinės ir įdomios veiklos, kad kolegos ilgai dalintųsi įspūdžiais?  O ar kada teko piešti ant vandens? Pasirodo, tai įmanoma!

Ir kas smagiausia – tam nereikia jokių meninių sugebėjimų. Nepakartojamą piešinį galima išgauti vos per  2-3 minutes. Todėl siūlome paįvairinti savo šventes ir išbandyti šią ypatingą meno rūšį, nes nupiešti identišką piešinį neįmanoma, taigi kiekvienas Jūsų kūrinys bus unikalus ir nepakartojamas!

Atkeliavusi iš VI a. Kinijos, kur buvo laikoma slaptu žynių mokslu, ir apkeliavusi visą pasaulį, ši technika Lietuvoje skaičiuoja dar tik dešimtus metus, tad atrodo neįprasta ir įdomi, nedidelė dalis yra gyvai matę ar išbandę tapybos ant vandens malonumą. Piešimas atliekamas specialiame inde ant sutirštinto vandens dažų teptuku ištaškant foną, o vėliau specialiomis lazdelėmis formuojami patys įvairiausi ir spalvingiausi ornamentai. Piešinys nuo vandens paviršiaus yra perkeliamas ant specialaus popieriaus. Tapybos ant vandens mene naudojami visiškai natūralūs, sudėtingai išgaunami ir ekologiški dažai.

Jei norite dar daugiau įspūdžių, galime pasiūlyti ypač vakarui tinkamą efektingą LED indą, kuris šviečia įvairiomis LED spalvomis. Tapybą ant vandens galima naudoti audiovizualizacijai – tapybos ant vandens kūrybinį procesą transliuoti į ekraną kartu derinant muziką ir tokiu būdu išgauti harmoningą bei užburiantį pasirodymą.

Mažesni kolektyvai turi puikią galimybę pasidaryti unikalų ir vienetinį kūrinį, kuriuo gali pasipuošti savo ofisą – jį galima nuimti tiesiai ant drobės, kurių turime įvairiausių dydžių, arba ant popieriaus, o vėliau įrėminti.

Vykstame į renginius visoje Lietuvoje ir taip pat mielai galime suorganizuoti nedidelę įmonės šventę savo centruose. Esame visada pasiruošę surasti Jums tinkamiausią pasiūlymą!