Gimtadieniai

Gimtadienis! Dažnai vien šis žodis asocijuojasi su linksma švente, kurią švenčiame savo artimųjų ir draugų apsupty… O vis dėlto, tikrai nelengva užduotis sugalvoti ką nors naujo, ko svečiai dar nėra bandę, kas tiktų ir suaugusiems, ir vaikams. O ar kada teko piešti ant vandens? Pasirodo, tai įmanoma ir labai smagu!

Ir kas smagiausia – tam nereikia jokių meninių sugebėjimų. Nepakartojamą piešinį galima išgauti vos per  2-3 minutes. Todėl siūlome paįvairinti savo šventes ir išbandyti šią ypatingą meno rūšį, nes nupiešti identišką piešinį neįmanoma, taigi Jūsų kūrinys bus unikalus ir nepakartojamas!

Atkeliavusi iš VI a. Kinijos, kur buvo laikoma slaptu žynių mokslu, ir apkeliavusi visą pasaulį, ši technika Lietuvoje skaičiuoja dar tik dešimtus metus, tad atrodo neįprasta ir įdomi, nedidelė dalis yra gyvai matę ar išbandę tapybos ant vandens malonumą. Piešimas atliekamas specialiame inde ant sutirštinto vandens dažų teptuku ištaškant foną, o vėliau specialiomis lazdelėmis formuojami patys įvairiausi ir spalvingiausi ornamentai. Piešinys nuo vandens paviršiaus yra perkeliamas ant specialaus popieriaus. Tapybos ant vandens mene naudojami visiškai natūralūs ir ekologiški dažai.

Piešiančiojo ant vandens veide džiugesį galima matyti nesvarbu, jam 4, 30 ar 94 metai, tad tapyba ant vandens – subalansuota ir tinkama tiek vaikams, tiek suaugusiems 😉

Šventei galima pasirinkti piešti įvairių dydžių asmeninius piešinius visiems šventės dalyviams, vieną bendrą didelį piešinį, jį nuimant ant drobės, šilko ar popieriaus arba esame visada pasiruošę padėti surasti Jums tinkamiausią variantą.

Jei norite dar daugiau įspūdžių, galime pasiūlyti ypač vakarui tinkamą efektingą LED indą, kuris šviečia įvairiomis LED spalvomis. Tapybą ant vandens galima naudoti audiovizualizacijai – tapybos ant vandens kūrybinį procesą transliuoti į ekraną kartu derindami muziką.

Vykstame į renginius visoje Lietuvoje (tiek Jūsų namuose, tiek restoranuose, kavinėse, žaidimų kambariuose ar kitur) ir taip pat mielai galime suorganizuoti gimtadienio šventę savo studijoje.