Teatras

Rengiame teatro terapijos seminarus, visiems tiems kurie nori atsikratyti kompleksų, atsipalaiduoti, nusikratyti kasdienybės dulkes, pažinti save iš naujo, pažadinti dar neatrastus talentus, pažvelgti į save ir kitus, kitu žvilgsniu.

Teatras – jėga kuri atpalaiduoja, išvalo sielą ir prikelia naujiems gyvenimo iššūkiams.

 Seminaras „Lengvas bendravimo būdas naudojant psichodramos elementus ir teatrinės improvizacijos metoda.

Tikslas:

  • Ugdyti laisvo bendravimo gebėjimus, tolerantišką požiūrį į save ir kolegas.
  • Atsipalaiduoti, leisti mintims, veiksmui, idėjoms lietis laisvai ir spontaniškai.
  • Išsivaduoti iš gniaužiančių kompleksų ir bereikalingų ribų.

Kam skirtas ?

Skirtas įvairaus amžiaus žmonėms, bendradarbių kolektyvams, pedagogams, mokiniams, žmonėms kurių profesija betarpiškai susijusi su bendravimu ir pastoviu kontaktu su skirtingais asmenimis ir nenumatytomis situacijomis.

Seminaras „Žaidime gimsta stebuklai“  , paremtas  improvizacijos ir M. Čechovo teatriniais  metodais.

Tikslas:

  • Ugdyti gebas atsipalaiduoti nuo kasdienės įtampos, streso.
  • Į nesėkmes pažvelgti su optimistine gaidele, užslopintas emocijas iškelti į paviršių ir jų atsikratyti.

Žaidimo galia buvo žinoma dar senovės Romoje, todėl tie kurie mano, jog žaidimai tik vaikas ir neatsakingoms „personoms“, labai klysta. Žaidimo metodai, taikant teatrinę improvizaciją, scenos judesio ir garso elementus, daro tikrus stebuklus. Po šių seminarų žmonės išeina pasikrovę nauja, pozityvia energija, sustiprinę pasitikėjimą savimi, kūrybiškai ir emociškai sustiprėję. Tinka įvairiausio amžiaus grupėms.

Seminaras „Kūryba ir kolektyvinės idėjos“, žaidybinis seminaras skirtas atsipalaidavimui.

Dažno kolektyvo biuras ar darbinė erdvė, tėra žmonių suėjimo vieta, kuomet ryte atėję bendradarbiai tiesiog pasisveikina ir vakare išsiskirsto, susipažinimas  apsiriboja pareigų ir vardų žinojimu, o kartais ir to nėra. Kiekvienas žino , kad darbo kokybė labai daug priklauso nuo bendros atmosferos, darbuotojų santykių ir požiūrio į vienas kitą. Seminaro metu kolektyvai turi galimybę daug geriau pažinti savo kolegas, atsiskleisti patys, atsipalaiduoti. Dažnas kolektyvas būna labai nustebintas savo kūrybiniu potencialu, kurį tereikėjo išlaisvinti ir kuris duoda labai apčiuopiamų rezultatų įmonės darbo kokybei.

 Pramoginis seminaras „ Teatrinė improvizacija- puikus atsipalaidavimo, savianalizės ir kūrybiškumo ugdymo būdas“

Susipažinsime su vaidybos ir improvizacijos pagrindais, spontaniškumo, scenos judesio principais. Atsipalaiduosime ir pasinersime į naujų galimybių pasaulį.

Ugdysime ir lavinsime gebėjimus, kurie padeda atsikratyti nerimo, baimės klysti, drąsiau save išreikšti, pasitelkti intuiciją, spontaniškai demonstruoti kūrybines galias, įveikti ribojančius įsitikinimus, pasitikėti savimi, būti čia ir dabar, aktyviai klausytis, girdėti, matyti, pajausti, priimti šalia esantį, neblokuoti kito idėjų, būti atviram, nuoširdžiam, „be kaukės“, mokėti keisti statusą, reikšti emocijas;

Ugdysime esmines žmogiškąsias kompetencijas – empatiją, toleranciją, pagarbą, mokėjimą suprasti ir priimti kitų autentiškumą;

Lavinsime viešo kalbėjimo, istorijų pasakojimo, vaidmenų ir atsakomybės pasiskirstymo, veikimo komandoje įgūdžius;

Užsiėmimų trukmė:

3 akademinės valandos

Užsiėmimų kaina:

18 Eur asmeniui užsiėmimuose, skirtuose suaugusiems.

14 Eur asmeniui užsiėmimuose, skirtuose vaikams

Grupėje 14-20 vaikų.