Suaugusiems

Tapybos ant vandens - VYTA meno kursai

Informacija rengiama

Dailės terapija

.

Dailės terapija remiasi požiūriu, kad tai, kas žmogui svarbiausia ir reikšmingiausia, slepiasi mūsų pasąmonėje ir giliai viduje kiekvienas iš mūsų žino, kas jam yra teisingiausia, tik dažnai sunku tai suvokti, išreikšti, rasti kelią, kaip pasiekti to, ko norima, atsiriboti nuo kitų žmonių ir visuomenės primestų taisyklių, nuostatų.

Teatras

.

Rengiame teatro terapijos seminarus, visiems tiems kurie nori atsikratyti kompleksų, atsipalaiduoti, nusikratyti kasdienybės dulkes, pažinti save iš naujo, pažadinti dar neatrastus talentus, pažvelgti į save ir kitus, kitu žvilgsniu.

Aromaterapija

Kvapų pasaulis toks platus ir kartu paslaptingas. Kvapas yra pirminė žmogaus juslė, kvapai mums visuomet asocijuojasi su prisiminimais – žydinčiais gėlių laukais vasarą, brangiausių namų kvapais, mamos kepamu pyragu. Kvapai arba labai patinka arba visiškai nepatinka, bet abejingais nepalieka. Kvapai turi galią gydyti: organizmas pasirenka kvapą, kurio jam trūksta – pagal tai, kokie kvapai patinka, kokie nepatinka, kokias emocijas, kūno pojūčius sukelia, galima pasakyti, ko žmogui trūksta ar yra per daug.

Šiaudų pynimas

.

Užsiėmimo metu sužinosite šio amato atsirdimo istoriją bei kaip pasiruošti šiaudus darbui ir patys nusipinsite  savo nuostabų šiaudinuką! Šiaudas – ne tik stiebas, auginantis ir keliantis į saulę duoną, bet ir puiki kūrybinė medžiaga.

Keramika

Keramika egzistuoja nuo seno, o moliniai dirbiniai visad buvo vertinami ir branginami. Keramika išsiskiria tuo, kad savo rankose laikydami molį žmonės dažniausiai taip įsitraukia į molio lipdymo procesą, kad užmiršta savo rūpesčius, vargus ir susikoncentruodami į daromą kūrinį atsipalaiduoja nuo kasdieniškų sunkumų.

Muilo gamyba

Muilo virimas – tai prisilietimas prie senojo muilo gamybos būdo, tik naudojant šiuolaikines technikos priemones, kurios palengvina ir pagreitina procesą bei jų pagalba nesudėtinga gauti grynosios natrio šarmo formos, tad ir procesas yra saugus ir užtikrinantis, jog pagaminus muilą jis „nesikandžios“.

Šokio terapija

Šokio-judesio praktika remiasi šokio-judesio terapijos metodais. Užsiėmimų metu siekiama išgyventi dabarties momentą, pažinti savo kūną ir jį išgirsti, tyrinėti pojūčius ir savo santykius su pačiu savimi, kitu žmogumi, aplinka ir pasauliu judant kiekvienam savitu, unikaliu būdu saugioje ir priimančioje aplinkoje.

Facebook Comments