Edukacinės programos

Knygrišyba

Knygrišybos užsiėmimo metu vaikai supažindinami su knygrišyba, knygų istorija, knygų gaminimo etapais, papasakojama, kaip atsiranda skirtingos knygos. Vėliau praktiškai vaikams pristatomas pagrindinis knygų rišimo būdas, pritaikomas sąsiuvinių gamybai.

Aromaterapija - kvapai

Kvapų pasaulis toks platus ir kartu paslaptingas. Kvapas yra pirminė žmogaus juslė, kvapai mums visuomet asocijuojasi su prisiminimais – žydinčiais gėlių laukais vasarą, brangiausių namų kvapais, mamos kepamu pyragu. Kvapai arba labai patinka arba visiškai nepatinka, bet abejingais nepalieka. Kvapai turi galią gydyti: organizmas pasirenka kvapą, kurio jam trūksta – pagal tai, kokie kvapai patinka, kokie nepatinka, kokias emocijas, kūno pojūčius sukelia, galima pasakyti, ko žmogui trūksta ar yra per daug.

Grafika ir piešimas

Grafikos menas –  vaizduojamasis menas, pagal paskirtį skirstomas į tris grupes: lakštinę, knyginę ir taikomąją grafiką. Lakštinė grafika yra atspaudai, atlikti klasikinėmis arba šiuolaikinėmis grafikos spaudos technikomis, tokiomis kaip giliaspaudė, iškilioji spauda ar litografija, šilkografija. Šiomis technikomis kuriami pavieniai atspaudai…

Šiaudų pynimas

.

Užsiėmimo metu sužinosite šio amato atsirdimo istoriją bei kaip pasiruošti šiaudus darbui ir patys nusipinsite  savo nuostabų šiaudinuką! Šiaudas – ne tik stiebas, auginantis ir keliantis į saulę duoną, bet ir puiki kūrybinė medžiaga.

Tapyba ant vandens - VYTA menas

Informacija rengiama.

Facebook Comments