Mergvakariai

Leiskite šėlti savo kūrybai bei jausmams per labiausiai pašėlusią moterų šventę – mergvakarį!

Meno terapijos ir socializacijos institutas VYTA pasiruošęs Jums padėti suorganizuoti ir įgyvendinti  šventę, kurios metu kiekviena mergina gali atskleisti savo moteriškumą ir patirti neužmirštamų potyrių.

Tapyba ant vandens

Atsiradusi VII a. Kinijoje, kur buvo laikoma slaptu žynių mokslu, ir apkeliavusi visą pasaulį, tapyba ant vandens atkeliauja į Jūsų šventę su originaliomis, visiškai natūraliomis, priemonėmis. Tapyba ant vandens ne tik yra unikalus tapybos metodas, kuris žavi greitai kintančiu procesu ir visada puikiu rezultatu, tačiau taip pat turi ryškų terapinį poveikį, įrodytą tyrimuose.

Tad mergvakario metu turite unikalią progą išbandyti tapybos ant vandens meną piešdamos vieną bendrą kūrinį, jį nuimant ant drobės, specialaus popieriaus ar šilko, arba kiekviena kurdama po savo asmeninį kūrinį. O gal sugalvosite sujungti šiuos variantus kartu arba dar ir pasidaryti unikalius papuošalus?.. Vėliau galima kūrinį analizuoti iš terapinės pusės arba tiesiog džiaugtis puikiu rezultatu. Taip pat galima tapybą ant vandens derinti su fraktalų piešimu – fraktalų piešimo ir analizavimo technikas pritaikėme juos piešiant ant vandens!

Užsiėmimo trukmė nuo valandos ir kaina prasideda nuo 25 Eur, o iki kiek – priklauso nuo Jūsų norų J

Aromaterapija – savo kvapo kūrimas

Kvapų pasaulis toks platus ir kartu paslaptingas: kvapai arba labai patinka, arba visiškai nepatinka, bet abejingais nepalieka. Pagal pasirinktą tematiką nagrinėsime kvapų pasaulį – kokį poveikį kiekvienas kvapas turi fiziniam kūnui ir emocijoms, o ištyrę ir susipažinę su kvapais, iš eterinių aliejų kursime savo asmeninį kvapą, jam suteiksime pavadinimą ir vienos kitoms pristatysime.

Užsiėmimas trunka apie 1,5 – 2 val. (jei grupėje 8 dalyvės), kaina vienai merginai – 9 Eur.

Muilo gamyba

Viena iš legendų sako, jog muilas kilo iš Romos imperijos laikų, kai buvo atliekamos  apeigos aukojant Dievams gyvulius, juos deginant. Muilo virimas – tai prisilietimas prie senojo muilo gamybos būdo, tik naudojant šiuolaikines technikos priemones, kurios palengvina ir pagreitina procesą. Užsiėmimo metu galėsime susikurti savo autentišką muilo formulę arba panaudoti jau esamas bei muilą „pagardinti“ įvairiais priedais.

Užsiėmimas trunka apie 1,5 – 2 val. (jei grupėje 8 dalyvės), kaina vienai merginai – 7 Eur.

Šokio – judesio praktika

Šokio-judesio praktika remiasi šokio-judesio terapijos metodais. Užsiėmimų metu siekiama išgyventi dabarties momentą, pažinti savo kūną ir jį išgirsti, tyrinėti pojūčius ir savo santykius su pačiu savimi, kitu žmogumi, aplinka ir pasauliu judant kiekvienam savitu, unikaliu būdu saugioje ir priimančioje aplinkoje. Tai puiki proga mergvakario metu pajausti savo moteriškumą, išlaisvinti savo kūną.

Užsiėmimas trunka 1,5 val., kaina vienai merginai – 7 Eur.

Teatro terapija

Teatro terapijos seminarai skirti visiems tiems kurie nori atsikratyti kompleksų, atsipalaiduoti, nusikratyti kasdienybės dulkes, pažinti save iš naujo, pažadinti dar neatrastus talentus, pažvelgti į save ir kitus, kitu žvilgsniu. Teatras – jėga kuri atpalaiduoja, išvalo sielą ir prikelia naujiems gyvenimo iššūkiams.

Užsiėmimas trunka 3 akademines val., kaina vienai merginai – 16 Eur

Keramika

Keramika išsiskiria tuo, kad savo rankose laikydami molį žmonės dažniausiai taip įsitraukia į molio lipdymo procesą, kad užmiršta savo rūpesčius, vargus ir susikoncentruodami į daromą kūrinį atsipalaiduoja nuo kasdieniškų sunkumų.

Užsiėmimas trunka 2 val., kaina vienai merginai – 12 Eur

Šiaudų pynimas

Šiaudas – ne tik stiebas, auginantis ir keliantis į saulę duoną, bet ir puiki kūrybinė medžiaga. Tinkamai paruoštas šiaudas yra gera priemonė, padedanti pamiršti dienos rūpesčius, suteikianti kūrybinio džiaugsmo, lavinanti vaizduotę, ugdanti kantrybę. Kūrybinis procesas yra nesudėtingas, todėl tinka pavargusiems nuo įtampos ar jaučiantiems stresą, nuovargį žmonėms. Šiaudų pynimas puikiai tiks mergvakariams, kuriuose norima daugiau lietuviškumo, tradiciškumo, nes užsiėmimo metu sužinosite šio amato atsiradimo istoriją bei kaip pasiruošti šiaudus darbui ir patys nusipinsite  savo nuostabų šiaudinuką!

Užsiėmimas trunka 1,5-2 val., kaina vienai merginai – 8 Eur.

Galime priimti Jus savo jaukiose patalpose Kaune (E. Ožeškienės g.) ir Vilniuje (Tuskulėnų g.) arba atvažiuoti pas Jus bet kur Lietuvoje! Taip pat siūlome fotografavimo paslaugas bei galime suorganizuoti užkandžius.

Pasakykit, kokios šventės norėtumėte, o mes stengsimės tai įgyvendinti!