Evelina Jokubkienė

Direktorė ir psichologė

Vienos iš svarbiausių vertybių mane lydinčios kasdieninėje veikloje bei darbe – lygiavertiškumas ir nuoširdumas. Dar studijų laikais savanoriaudama „Jaunimo linijoje“ pajaučiau, kad kartais žmogui tereikia jausti, kad šalia yra kitas žmogus, tačiau ne tas, kuris žino geriau ar kažko pamokys, o tiesiog bus šalia nuoširdus  – toks koks yra. Džiaugiuosi, kad galiu Meno terapijos ir socializacijos institute VYTA puoselėti lygiavertiškumą ir nuoširdumą bei buvimą su kitu žmogumi, kai jam to reikia, tiek kolektyve, tiek užsiėmimuose su klientais.

 

Išsilavinimas:

Vytauto Didžiojo universitetas. Socialinių mokslų fakultetas. Psichologijos magistro laipsnis (sveikatos psichologijos studijų programa, suteikta medicinos psichologo kvalifikacija, licencijavimo tarnybos suteiktas medicinos psichologo spaudo numeris – MP000673)

Vytauto Didžiojo universitetas. Socialinių mokslų fakultetas. Psichologijos bakalauro laipsnis

Vytauto Didžiojo universitetas. Ekonomikos ir vadybos fakultetas. Studijuota verslo administravimo gretutinių studijų programa

Kursai, seminarai:

Lietuvos dailės terapijos asociacijos mokymai „Dailės terapija savižudybių prevencijoje“

Kauno m. psichiatrų ir psichologų klubo mokymai „Dailės terapija – raktas į vidinį kliento pasaulį“

Pedagoginių – psichologinių žinių kursas UAB „SDG“

Tarptautinės LivingWorks Education organizacijos mokymai ASIST.

Psichologijos mokymo centro mokymai „Psichosomatika: priežastys ir pasekmės“

Vytauto Didžiojo universiteto ir VšĮ „Sisteminių sprendimų instituto“ mokymai „Naujos pagalbos vaikui, suaugusiam ir šeimai galimybės. Ką atskleidžia Sisteminė-fenomenologinė psichoterapija iš Šeimos konstaliacijos pagal Bert Hellinger?“

Darbo patirtis:

Direktorė ir psichologė VšĮ Meno terapijos ir socializacijos institute VYTA

Medicinos psichologė UAB „Medgintras“ Psichikos dienos stacionare

Medicinos psichologė VšĮ Abromiškių reabilitacijos ligoninė (vaikų skyrius)

Savanorių ruošimo ir kvalifikacijos kėlimo mokytoja VšĮ „Jaunimo linija“

Socialinio darbuotojo padėjėja Vilijampolės socialinės globos namuose.

Administratorė UAB „Latava“

Skaitytos paskaitos temomis: Vaikų elgesio priežastys; Jausmai ir sveikata; Vaikų savižudybės; Savižudybės: mitai ir tiesa; Emocinis intelektas praktikoje; Psichologinės krizės; Priklausomybės; Emocijų reiškimo svarba – psichosomatika; Emocijų reiškimo būdai; Sveikatos samprata: biopsichosocialinis požiūris; Miegas: samprata ir miego higiena; Pykčio raiška.

Vesti grupiniai dailės terapijos, relaksacijos, filmų terapijos, grupių formavimo užsiėmimai, savęs pažinimo grupės, pykčio raiškos mokymai.